Penzión ŠPORT

Penzión ŠPORT, ako už názov naznačuje, sa nachádza v športovom areáli, v kľudnej a nefrekventovanej časti mesta, a skladá sa z dvoch častí.

Penzión ŠPORT

Penzión ŠPORT , Ubytovanie Stará Turá

Penzión ŠPORT, ako už názov naznačuje, sa nachádza v športovom areáli, v kľudnej a nefrekventovanej časti mesta, a skladá sa z dvoch častí.

Adresa: Športová 504, 916 01 Stará Turá
Telefón:0911/156 333
E-mail:info@sport-penzion.sk

Reštaurácia a jedna ubytovacia časť je súčasťou športovej haly a krytej plavárne. Druhou časťou je novovybudovaná budova kolkárne a bowlingu, ktorej súčasťou je aj ďalšia ubytovacia kapacita. Vďaka svojej polohe je to ideálne miesto pre športovo založených klientov, prípadne celé športové kolektívy. V dosahu niekoľkých desiatok metrov sa nachádza futbalový štadión s atletickým oválom, 4 tenisové kurty, kolkáreň, bowling, ihrisko na plážový volejbal a súčasťou krytej haly je aj stolnotenisová hala, fitness centrum a plaváreň so saunou.

Veľké detské ihrisko vedľa letnej terasy a nefajčiarska reštaurácia s detským kútikom sú ideálnym miestom pre posedenie rodičov s deťmi v lete i v zime.

Priestranná reštaurácia a vlastná ubytovacia kapacita predurčujú tento podnik, taktiež na organizovanie rôznych osláv, večierkov, stretávok, prípadne i menších svadieb.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.