JUSTUR spol. s r.o.

Spoločnosť JUSTUR s.r.o. Stará Turá bola založená v roku 1991 ako privátna spoločnosť, ktorá sa dnes môže prezentovať aktivitami s celosvetovou pôsobnosťou a zamestnáva viac ako 70 ľudí.

JUSTUR spol. s r.o.

Skúšobné stanice vodomerov JUSTUR spol. s r.o., Stará Turá

Spoločnosť JUSTUR s.r.o. Stará Turá bola založená v roku 1991 ako privátna spoločnosť, ktorá sa dnes môže prezentovať aktivitami s celosvetovou pôsobnosťou a zamestnáva viac ako 70 ľudí.

Adresa: Nám. Dr. A. Schweitzera 194 916 01 Stará Turá
Telefón:+421 32 774 3601
E-mail:info@justur.sk

Komplexnosť našich služieb je postavená na ucelenom procese počnúc projektovou prípravou, cez dizajnové spracovanie a realizáciu, až po montáž a oživenie zariadení u zákazníka s ich adaptáciou na priestorové dispozície a energetickú infraštruktúru vrátane zaškolenia obsluhy so zabezpečením záručného a pozáručného servisu.

Geografická poloha Starej Turej v srdci Európy, prepojenosť s diaľničnou infraštruktúrou v rámci Slovenskej republiky i Európy, nadväznosť na dlhodobú tradíciu vývoja a výroby špeciálnych strojov a zariadení, široká škála produktov a služieb, technologická vyspelosť, široká základňa vlastných odborníkov a špecialistov, naše bohaté skúsenosti v produkcii aj v obchode, kvalitné referencie, ekonomická i personálna stabilita – to sú najvýznamnejšie faktory, ktoré motivujú klientov po celom svete k spolupráci s nami. Našou odmenou im je za to komplexná starostlivosť, riešenia a dodávky, ktoré ich v ťažkej konkurencii posúvajú vpred a pomáhajú im dosahovať výnimočné obchodné výsledky pri aplikácii ich nových projektov.

Od svojho založenia sa JUSTUR zaoberá vývojom, konštrukciou a výrobou nasledovných produktov:
- skúšobné stanice pre overovanie vodomerov, prietokomerov a meračov tepla

- skúšobné stanice pre overovanie plynomerov

- zariadenia a technológie pre produkciu injekčných ihiel a lanciet

- zariadenia pre ekologické priemyselné odmasťovanie

- zákazkové jednoúčelové stroje a zariadenia podľa špecifikácie zákazníka


Teší nás, že aj Vy ste prejavili záujem o spoluprácu s našou spoločnosťou a veríme, že spoločne dokážeme pretaviť Vaše predstavy a očakávania do úspechu a rozvoja Vášho podnikania.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.