easytherm.sk s.r.o.

Spoločnosť easytherm.sk s.r.o. bola založená v roku 2001. Od začiatku bola naša spoločnosť zameraná na dodávky zariadení pre priemyselné tepelné procesy.

easytherm.sk s.r.o.

easytherm.sk s.r.o., Stará Turá

Spoločnosť easytherm.sk s.r.o. bola založená v roku 2001. Od začiatku bola naša spoločnosť zameraná na dodávky zariadení pre priemyselné tepelné procesy.

Adresa: Nám. Dr. A. Schweitzera 194 91601 Stará Turá
Telefón:+421 915 337 799
E-mail:easy@easytherm.sk

Kto sú naši dodávatelia?

Aby sme dosiahli výhodných obchodných podmienok, vo väčšine prípadov nakupujeme priamo u špecializovaných výrobcov. Skrátenie cesty tovaru od výrobcu k zákazníkovi sa premieta do pružnosti a cien. Okrem renomovaných, svetovo známych výrobcov, spolupracujeme s tými menej nápadnými ale o to zaujímavejšími, ktorí sú dostatočne technologicky vybavení a dokážu ponúknuť kvalitu za priaznivú cenu. Naše produkty sú vyrábané v krajinách EÚ, USA a Japonsku.Kto sú naši zákazníci?

Tepelne spracovanie materiálov sa vyskytuje vo všetkých oblastiach priemyslu a tak je to aj s našimi partnermi. Od spracovania gumy, plastov, kovov, výroby polovodičov, skla, keramiky, cez strojárenský, potravinársky a nápojový priemysel, chemickú , automobilovú alebo leteckú výrobu. Výrobné i servisné organizácie, OEM, projektanti a systémový integrátori, školstvo a veda. Od najmenších firiem, cez stredné podniky, až po nadnárodné koncerny.


Čo pre Vás môžeme urobiť?

Nech sa jedná o konzultačné riešenia, pružné dodávky kusových množstiev pre testovanie alebo dosiahnutie výhodných cien pre pravidelné odbery, naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na technickú i cenovú podporu od nás i od našich dodávateľov. Úzka spolupráca s lídrami z odboru nám otvára prístup k najnovším technickým poznatkom. Naším zákazníkom potom môžeme ponúknuť integrované skúsenosti naprieč niekoľkými špecializovanými odbormi.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.