AP ORTHO, s.r.o.

Ambulancia vznikla v roku 1993 pod vedením MUDr. Aleny Paškovej. S liečbou ortodontických pacientov tak máme viac ako 20 ročné skúsenosti.

AP ORTHO, s.r.o.

Čeľustná ortopédia AP ORTHO, s.r.o., Stará Turá

Ambulancia vznikla v roku 1993 pod vedením MUDr. Aleny Paškovej. S liečbou ortodontických pacientov tak máme viac ako 20 ročné skúsenosti.

Adresa: Štúrova 13 / 562 916 01 Stará Turá
Telefón:032 / 776 23 81
E-mail:aportho@aportho.sk

Ortodoncia (čeľustná ortopédia)
Špecializovaný obor stomatológie, zaoberajúci sa prevenciou, diagnostikou a liečbou chybného postavenia zubov a čeľustí.

Cieľom ortodontickej liečby je korigovať nepravidelnosti v postavení zubov a čeľustí, spôsobujúce estetické a funkčné problémy.

U väčšiny ľudí koluje predstava, že zubné strojčeky sú určené na liečbu krivých zubov u detí. Napriek tomu, že najpočetnejšiu skupinu pacientov skutočne tvoria deti a mladí ľudia, liečba je úspešná i v neskoršom veku. Zásadným limitom je v tomto prípade zdravotný stav pacienta a samozrejme stav alveolárnej kosti a ďasien. V dnešnej dobe je estetický zovňajšok neoddeliteľnou súčasťou úspechu v osobnom i profesionálnom živote. Mať krásny a zdravý chrup je bezpochyby snom každého človeka. Napriek tomu len 20-30% ľudí má to šťastie, že sa s rovnými zubami “narodí“. Väčšine ľudí v túžbe po rovných zuboch a krásnom úsmeve nezostáva nič iné ako vyhľadať pomoc odborníka – ortodontistu.

Našim cieľom je poskytnúť Vám v príjemnom a priateľskom prostredí komplexnú ortodontickú liečbu vysokej kvality, za použitia moderných liečebných a diagnostických postupov ( digitálne rtg, kotviace miniimplantáty, keramické a samoligovacie zámky, jumping aparáty…)

Chceli by sme Vám poďakovať za dôveru, ktorú do nás vkladáte a dúfame, že budete s našou prácou a dosiahnutým výsledkom spokojní.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.